Ana Sayfa Yeni Zelanda Dil Okulları Dil Okulu FiyatlarıVize işlemleri İletişim

  yeni zellanda dil okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları dil okulu dil eğitimi

YENİ ZELANDA Acedemik College Group

ACG uluslararası alanda tanınmış kaliteli programlar sunan bağımsız ve lider bir kuruluştur. Okullarımız, eğitim kaliteleriyle tanınmış üniversitelere en iyi eğitim olanaklarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.
ACG programlarına katılan 40 civarında farklı ülkelerden yerli ve yabancı olmak üzere çok sayıda öğrencimiz bulunmaktadır.

İngilizce ve Üniversiteye Hazırlık Kursu

 

Auckland Üniversitesi Hazırlık Sertifika Programı   

ACG İngilizce Okulu
Akademik Hızlandırılmış İnglizce ve IELTS Hazırlık

   

ACG Yeni Zelandanın önde gelen dil okullarından biridir.Okulumuz, Aucklandin tam merkezinde bulunmakta olup, bu programında dil eğitimini akademik eğitime hazırlık olarak sunmaktadır.
Okul tum yıl boyunca eğitime açıktır:
 -Ağırlıklı Akademik İngilizce
 -Ağırlıklı IELTS Hazırlık

ACG öğrencileri kurs bitiminde, Auckland Üniversitesinin Hazırlık Kursları ve AUT Uluslararasi Hazırlık Kursları sertifikasına sahip olurlar,ayrıca öğrencilerimiz ACG Yüksek Okullarina garantili geçiş yapabilirler.
Bütün bunlara ek olarak, ACG tarafından öğrenmeyi

desteklemek amacı ile eğitimsel danışmanlık hizmetleri sunulur, ve eğitim sistemi içinde her öğrenciye yakın ilgi gösterilir. ACG Ingilizce Okulları özel olarak Üniversiteye girmek için gerekli olan yazı becerilerine de ek destek sağlar.

 

Önemli Notlar
Kayıt Tarihi:    Her Pazartesi
Kayıt Tarihi:    2-48 Hafta
Seviye:            Başlangiçtan En ileri                  
                       seviyeye kadar
Yaş:                12 ve üstü
Dersler:          Haftada 24 ders saati

 

Hazırlık Sertifika Programı, Auckland Üniversitesine girişi garanti etmesinin yanı sıra bütün Yeni Zelanda Üniversiteleri tarafindan da kabul edilir.

Standart Giriş (12 ay) ve Genişletilmiş Giriş (18 ay), Ocağın son haftaları ve ya Temmuzun ortasındadır, Hızlandırılmış Girişlerin başlangıçları ise (8-9 ay) Nisan ve Ekim aylarındadır. Bu Program Muhasebe, Ekonomi, Matematiksel hesaplar, istatistik, kimya, fizik, biyoloji,dizayn, Fotoğraf, Boyama ve Müzik  gibi farklı dersleri içerir.
Özel program olarak IELTS Sınavına Hazırlık programı vardır. Öğrencileri, öğrenme ve bilgilendirme yetenekleri doğrultusunda üniversiteye hazırlar.


AUT Uluslararası Hazırlık Sertifikası

AUT Uluslararasi Hazırlık Sertifikası dört ana uzmanlık alanında toplanır ve İngilizce, Yüksek Okula Hazırlık,Yeni Zelanda toplumuna ve kültürüne uyum, Muhasebe, Ekonomi, Tarih Dizayn, Çizim, Matematik, İstatistik, Kimya, Biyoloji ve Elektromekanik gibi derslerden oluşur.
Uluslararası Hazırlık  sertifikası, butun Yeni Zellanda üniversiteleri tarafından da onaylanmıştır.

 

Ocak Mayıs ve Ağustos ayları olmak üzere bir yılda üç başlama tarihi vardir. Kursların sürelerinin ayrımı ise  öğrencinin akademik geçmişi ve İngilizce seviyesine bağli olmakta birlikte 8 ay (Standart giriş), 12 veya 16 aydır (Uzatmalı Giriş). Eğitim programı ise bağımsız öğrenme becerileri ve temel konularda İngilizce olarak belirlenmiştir.

 
 

Yeni Zellanda İlk,Orta, ve LiseOkul Programları

Bütün ACG Okullari Cambridge Üniversitesinin Uluslararası sınavlarına (IGCSE, AS ve A-Levels) girme imkanı sağlar. Bütün bu yetki belgeleri uluslararası olarak tanınır ve dünyanın sayılı üniversiteleri tarafındanda kabul edilir.

ACG Strathallan
Ana okulu >- İlk okul >- Kolej

 

ACG Uluslararası Okulları
Jakarta,Endonezya, ve Ho Chi Minh şehri Vietnam.

ACG Yeni Zelandanın bağımsız okullardan en büyükleri arasinda olup, ACG Strathalan okulları, Okul öncesi (3 aydan 5 yaşina kadar), İlkokul (1den 6 sınıfa, 5 yaşından 10yaşına kadardır) ve Kolej (7 den 13 sınıf, 11 yaş ve üzeri) olarak eğitim vermektedir.
ACG Strathallan en iyi eğitim imkanlarına sahip olup, Hingaia bölgesinde, Auckland merkezinden güneyinde 30 dakika mesafede  muhteşem bir konumdadir. Bu geniş kampus bölgesi; yeşil ve zengin doğal kaynakları, mükemmel binalari, spor  imkanları ve oyun alanları ile eşsiz bir eğitim ortamı sunar. En son teknoloji ile donatılmış eğitim merkezleri ve mükemmel sahil şeridi ise genç öğrencilere en yüksek seviyede kapasitelerinin gelişmesini sağlar.
ACG Strathalan Okulu ve Koleji Uluslarasi öğrencilerine Ingilizcede tam desteğini sunar.Kolej Auckland in tam merkezinde olup, öğrenciler şehir yaşamının getirmiş olduğu harektliliğinden yararlanabilirler. Kolej tarihi bir bina olan AUT üniveritesi ile içiçedir ve Auckland üniversitesine yürüme mesafesindedir.
  ACG Uluslar arası okulları, Ana okulu, İlk, Orta ve Lise’de  mükemmel eğitim imkanlarına sahip kampüsler, spor alanları, yüzme havuzları, arazilerı, oyun alanlarını kapsamaktadır.
Uluslarasi eğitim programi (İlköğretim programı ve Cambridge Uluslararasi Sınavları), uluslararası tanınmış tecrübeli eğitim kadrosu ile sağlanmaktadır.
İngilizce Dil Programlarıda verilir.


ACG Sunderland
İlkokul > Kolej

ACG sunderland Acklandin batısında olup 1 inci sınıftan 13 sınıfa kadar tam eğitim veren bir eğitim kurumudur. Geniş  bir kampüse ve  Westwave Aquatic Centre,su ürünleri merkezi ve the trust satadium gibi muhteşem olanaklara sahiptir.

 

ACG Parnell College
İlkokul >-  Kolej

ACG Koleji, Lisesi
Lise 11-13 ders yılıdır

ACG Parnell Koleji Parnell de olup, Auckland şehrinin merkezindedir. Gözkamastırıcı kampusu ise Domainin, Auckland’in en büyük parkı, yanıbaşındadır. Bu bina  özel lise, büyük bir kütüphane, kafeterya, sanat merkezi, teknoloji ve bilgisayar odaları, tiyatro müzik odaları, ve labaratuarlar gibi özel  imkanlara sahiptir.
Okul bulunduğu mükemmel konumunu yakınındaki imkanları da değerlendirir, bunlar Parnell Tenis Kulubü,ve Newmarket Olimpik  yüzme havuzu,, basketbol, kriket, su polosu, futbol, Netbol, ve tenis gibi çeşitli takın oyunlarıdır.
İngilizce dil desteği tüm uluslararası öğrencilere sunulur.

  ACG Lisesi Yeni Zelandanin en iyi okulları arasında yer alır. 1995 yılında kurulduğunda Yeni Zelandanin tek Üniversiteye Hazırlık merkeziydi ve gün geçtikçe okul eğitimin başarısında çok önemli bir konuma geldi. Ülkenin en iyi eğitim veren yüksekokulları arasında yerini aldı, en son Cambridge uluslararası  sınavlarında, toplamda 17, ve dünya sıralamasında 37. olarak Yeni Zelanda’nın en iyilerinden ünvanına hak kazandı.

YENİ ZELANDA Embassy Ces Dil Okulu

Embassy CES, 30 yıldır Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada gibi ana dili İngilizce olan ülkelerde kurduğu okullarla eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle English UK ve AAEIP üyesi olan Embassy Ces uluslararası eğitim standartlarına göre eğitim vermektedir.

Embassy CES, Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık kursları
( TOEFL,  IELTS, CAMBRIDGE ESOL) , Diploma Programları gibi alanlarda eğitim vermekte olup ayni zamanda golf, dans, sörf gibi hobilere yönelik dallarda da öğrencilere hizmet sunmaktadır.

Eğitim merkezlerinin bulunduğu her ülkenin eğitim kriterlerini belirlediği kurumlar tarafından onaylanmış ve en iyiler arasında gösterilen Embassy CES, Avustralya’da NEAS (The National ELT Accreditation Scheme Limited) ve English Australia Colleges tarafından onaylanmıştır. Bu durum öğrencilerin vize almalarında da önemlidir.
Son derece modern olarak dizayn edilmiş binaları ve sınıfları ile de rahat bir çalışma ortamı sunulmaktadır. Henüz ülkemizde kullanımına başlanmayan ‘ Akıllı Tahta’ teknolojisi, dayanaklı kitap ve materyalleri ve son model bilgisayar teknolojisi ile düzenlenmiş çalışma ortamları sayesinde, öğrenciler daha verimli bir çalışma ortamında eğitim almaktadırlar.  

YENİ ZELANDA Lsi Dil Okulları

AUCKLAND

 

CHRISTCHURCH

“Yelkenler şehri” olarak da bilinen Auckland Yeni Zelanda’ nın mükemmel güzellikteki liman kentidir. Her kültürden insana ev sahipliği yapan bu kozmopolit şehir değişik doğa ve su sporları alternatifleriyle şüphesiz dünyanın en heyecanlı şehirlerinden birisidir.

LSI, sınıfların pencerelerinden Auckland’ ın ünlü Myers Parkının çam ağaçlarını görebileceğiniz modern bir binada eğitim vermektedir. Okul konumu itibariyle şehrin her yerine rahatlıkla ulaşım sağlamaktadır ve öğrencilerine kütüphane, çalışma odası, bilgisayar odası olanakları sunmaktadır. Auckland Yeni Zelanda’nın kültür ve ticaret merkezi olarak büyük alışveriş merkezlerinden çeşitli sanat gösterilerine kadar birçok aktiviteye olanak sağlamaktadır ve LSI da aktivite programı dahilinde öğrencilerini bu olanaklardan yararlandırmaktadır. Bunun dışında yelkenli, yamaç paraşütü gibi heyecanlı spor aktivitelerine katılmak da mümkündür.

LSI, haftada 20, 24 ve 30 ders olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programları sunmaktadır. Daha uygun fiyatlar isteyen öğrencileri için de öğleden sonra kursları sunmaktadır. LSI aynı zamanda sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olmuştur.

 

Güney Adasının en büyük şehri olan Christchurch, hem görünüşüyle hem de atmosferiyle tam bir İngiliz kentine benzemektedir. Yemyeşil parkları ve bahçeleriyle ‘Garden City’ olarak da anılan Christchurch’ un şehir merkezinde, Avon Nehrinin rüzgârları hissedilmektedir. Kayak merkezlerine arabayla sadece bir saat uzaklıkta bulunması nedeniyle, Christchurch Yeni Zelanda’nın başlıca turizm merkezidir. Şehrin doğusu masmavi suları olan deniziyle, batısı yeşil ormanlık alanlarıyla, Güneyi Alp dağlarıyla ve kuzeyi ise mükemmel sahilleriyle ünlüdür.

LSI Christchurch şehrin tam merkezinde bulunmaktadır ve öğrencilerine özel çalışma odası, ücretsiz internet erişimi ve görsel-işitsel materyal olanakları sunmaktadır. Aynı zamanda LSI öğrenciler için özel aktivite programları düzenlenmektedir. Bunların arasında balık tutmak, kayak ve Maori kültürünü keşfetmek adına yapılan geziler bulunmaktadır.

LSI, haftada 20, 24 ve 30 ders olmak üzere genel ve yoğun İngilizce programları sunmaktadır. Genel İngilizce programlarının yanı sıra sınava hazırlık kursları ve üniversite yerleştirme programları ile birçok öğrencinin üniversite eğitimine adım atmasında yardımcı olmuştur.Copyright © 2021 Yeni Zelanda Dil Okulları .com